reklama

Ostatnia szansa na zakup biletu na koncert Luxtorpedy

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.04.2023 11:37, INFORMACJA PRASOWA
Formacja znana z energetycznych występów i znakomitej muzyki od lat cieszy się niesłabnącą popularnością w Polsce.
Ostatnia szansa na zakup biletu na koncert Luxtorpedy

Koncert Luxtorpedy odbędzie się w Wadowickim Centrum Kultury, gdzie zespół zagra utwory z najnowszej płyty „Omega” a set koncertowy uzupełni utworami z pozostałych płyt. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć prawdziwej energii na żywo. Wraz z zespołem Roberta „Litzy” Freidricha, wystąpi śląsko – zagłębiowski - Moleskin.

Moleskin to mieszanka ludzka i muzyczna, w której nowoczesny metal łączy się z elementami core i nostalgią za latami 90. i 00. Całość przyprawiona jest pikantnymi tekstami w języku polskim.

Jeśli jeszcze nie masz biletu na ten wyjątkowy koncert, masz jeszcze szansę na jego zakup. Wystarczy odwiedzić stronę internetową Wadowickiego Centrum Kultury i dokonać zakupu. Warto się pospieszyć, ponieważ bilety na ostatnie koncerty rozeszły się jak świeże bułeczki, a liczba miejsc jest ograniczona.

Co czeka na nas na koncercie Luxtorpedy? Przede wszystkim, moc muzyki. Zespół ma na swoim koncie wiele hitów, takich jak "Autystyczny", "Robaki" czy "Mam Bałaga", które na pewno usłyszymy na żywo. Jednak to nie wszystko – Luxtorpeda słynie z dynamicznych występów.

Podsumowując, koncert Luxtorpedy to wydarzenie, które z pewnością zostanie w pamięci każdego, kto pojawi się na nim. Ostatnia szansa na zakup biletów, to okazja, której nie można przegapić.

14 kwietnia Luxtorpeda i Moleskin godzina 19:00

cena biletów: 65 zł (przedsprzedaż), 75 zł (w dniu koncertu)

Bilety do kupienia przez stronę internetową wck.wadowice.pl, w sekretariacie oraz kasie kina.


źródło: WCK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy