reklama

Tak radny spędził święta. Czy znajdzie naśladowców?

Gospodarka, Wiadomości, 10.04.2023 19:20, red
Znajdzie naśladowców?
Tak radny spędził święta. Czy znajdzie naśladowców?

Robi się coraz cieplej, mieszkańcy wychodzą na spacery i niestety - w lasach, zagajnikach wszędzie widzą śmieci, które ktoś je tam wyrzucił. Tak jest praktycznie wszędzie. W okolicach Andrychowa czy Wadowic..

W Andrychowie w dniach 17–21 kwietnia Urząd Miejski w Andrychowie organizuje akcję społeczną „Sprzątamy naszą gminę, pomagamy naturze”. Sprzątane będą m.in. tereny nad Wieprzówką. Magistrat zapewnia transport zebranych odpadów. Ciągle poszukiwani są chętni wolontariusze, którzy pomogą w zbieraniu śmieci. Urząd informuje, że chętni do uczestnictwa w akcji proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 33 842 99 68.

Na razie nie wiadomo, czy taka akcja odbędzie się w Wadowicach. Tak czy inaczej, były burmistrz tego miasta a obecnie radny Mateusz Klinowski, nie mogąc na to wszystko patrzeć, wziął sprawy w swoje ręce.

- A ja święta też spędzam tradycyjnie, czyli jak co roku sprzątając miejsca rekreacji z tego, co zostawiają w nich mieszkańcy naszej Gminy. Choć tradycję tę kontynuuję od lat, ani nie doczekałem się rzesz naśladowców, ani w zachowaniach tutejszego ludu nic specjalnie się nie zmieniło. Taką się z Wami dzielę refleksją na Wielkanoc - napisał M. Klinowskifoto fb / Mateusz Klinowski

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aniol363, 10.04.2023 18:40

Naśmiecił...., to i posprzątał