reklama

Nowy teledysk Marcina Jureckiego [VIDEO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.11.2021 17:00,
Zobaczcie nagranie.
Nowy teledysk Marcina Jureckiego [VIDEO]
Marcin Jurecki, mieszkaniec powiatu oświęcimskiego, zaprezentował niedawno nowy teledysk.

Teledysk do utworu "Letni Dzień" powstał w Oświęcimiu, można zobaczyć w nim wiele ciekawych miejsc takich jak Skatepark, niedawno otwarty Park Pokoju, czy dach kamienicy Jakoba Haberfelda. Za realizację teledysku odpowiadało Onecam, czyli Mateusz Kania i Jakub Joniec, a w główne role w teledysku wcielili się Zuzanna Patyk i Eryk Grochowski, w wideo wystąpili również Marta Janas, Wojciech Kościelniak, Marcin Makulec i Aleksander Widuch.

Film zrealizowano przy wsparciu finansowym Miasta Oświęcim co znacznie przyspieszyło i ułatwiło pracę nad nim.

- Utwór został nagrany na wiosnę tego roku w Wally Studio w Pszczynie. Postanowiłem nagrać drugi z rzędu utwór w Pszczyńskim studiu, ponieważ naprawdę dobrze współpracuje mi się z Michałem (Właścicielem Wally studio), dobrze się rozumiemy na muzycznej płaszczyźnie i praca z nim jest naprawdę przyjemna, bez nieporozumień i zgrzytów. Oboje jesteśmy otwarci na nowe pomysły przez co utwór dużo zyskał w porównaniu z pierwotną jego wersją. W pracy w studio bardzo pomogła mi również Eliza (Małżonka Michała) która była dla mnie wielkim wsparciem i pomocą podczas procesu nagrywania wokalu. Jestem im naprawdę wdzięczny, za pomoc i wsparcie które w efekcie końcowym złożyły się na piosenkę “Letni Dzień”

Nie jestem zwolennikiem narzucania o czym jest dany utwór, gdyż każdy może go interpretować na swój sposób. Starałem się aby tekst nie był jednoznaczny lecz bardziej wielowymiarowy. Myślę, że jedną z interpretacji która jest mi najbliższa to wspomnienia, powroty w miejsca związane z osobą/osobami z którymi już nie możemy być i jedyne co nam zostało to właśnie wspomnienia wspólnych chwil beztroski podczas słonecznego lata lub powroty w miejsca z nimi związane. Myślę, że na pewno jest to też utwór o miłości, ale ma ona tyle rodzajów i odmian, że każdy będzie interpretował tekst inaczej, co na pewno uczyni go bardziej unikalnym, osobistym i wyjątkowym dla interpretującego - mówi Marcin Jurecki.

Zobaczcie nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy