reklama
reklama

Nowy autorski singiel Joanny Płonki [VIDEO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 18.08.2021 12:00,
Wokalista z Sułkowic nie zwalnia tempa i nagrała kolejną piosenkę.
Nowy autorski singiel Joanny Płonki [VIDEO]

Niedawno Joanna Płonka - wokalistka z Sułkowic k. Andrychowa - zaprezentowała w Internecie swój kolejny autorski utwór.

Niebanalny tekst piosenki mówi o codzienny życiu w biegu, o tym, że zapominamy o swoich potrzebach. Przypomina, że powinniśmy znaleźć czas "tylko dla siebie" i podładować swoje życiowe akumulatory. "Reset" jest utworem pokazującym Joannę Płonka z nieco innej perspektywy muzycznej.

Po spokojnych balladach tym razem zaprezentowała się w nowoczesnej, wpadającej w ucho aranżacji Rythm and Bluesowej. Mamy nadzieję, że podobnie jak poprzednie utwory tej wykonawczyni również ta piosenka przypadnie Państwu do gustu.

Zobaczcie.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rrror, 18.08.2021 17:03

Niby fajne a niby takie nijakie :| mam mieszane uczucia jak mam być szczery. Przeszkadza mi brak rytmiki w tekście, przez co trochę ciężko się tego słucha.