reklama

Rockowy piknik motocyklowy pod Grojcem w Żywcu. BILETY do wygrania

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.08.2021 17:30, PG

Będzie to jedyny taki zjazd harleyowców! Motopiknik i koncerty zespołów rockowych w ramach cyklu #PlenerR: South Machine i Nocny Kochanek.


Rockowy piknik motocyklowy pod Grojcem w Żywcu. BILETY do wygrania

W najbliższą sobotę (21.08.) w amfiteatrze pod Grojcem, jedyna w tym sezonie tak mocno rock'n'rollowa impreza motocyklowa! Dla fanów motocykli, dobrego towarzystwa i rockowego brzmienia – bramy zostaną otwarte już o godzinie 12:00.

Oficjalny start - godz. 16:00.

Finał MOTO PIKNIKU to koncerty zespołów rockowych - South Machine oraz gwiazdy wieczoru, zagra dla was Nocny Kochanek - obecnie najweselsza grupa w Polsce. Rockowa metalowa mieszanka muzycznej zabawy! Na scenie od 20:00. Dla motocyklistów organizatorzy przygotowali specjalny pakiet - w cenie biletu park maszyn, pole namiotowe oraz koncert. Nie zabraknie pysznego jedzenia, zimnych napojów i rockowego, muzycznego pazura!

Dla naszych Czytelników mamy konkurs – do wygrania podwójne zaproszenie na koncert!

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać bilet ;)

Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected]

W mailu powinny znaleźć się:

1/ odpowiedź

2/ imię i nazwisko osoby zgłaszającej

3/ numer telefonu

4/ dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu mamNewsa.pl w razie wygranej w konkursie mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

Na odpowiedzi czekamy do środy (18.08.) do godz. 24:00.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.

AKTUALIZACJA

Dziękujemy za udział w konkursie. Podwójne zaproszenie zdobywa Sabina Pabiś.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy