reklama
reklama

Na scenę WCK wracają koncerty!

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.03.2021 12:09,
Po długiej przerwie na scenie WCK pojawiają się pierwsze koncerty. Już 14 marca o godzinie 16:00 zapraszamy najmłodszych wraz z rodzicami na Bajkowy Koncert gwiazdy Studia Accantus – Sylwii Przetak, natomiast dla fanów muzyki alternatywnej 16 kwietnia o godz. 18:00 zagra Ralph Kaminski wraz z zespołem! Bilety w sprzedaży.
Na scenę WCK wracają koncerty!

Wadowickie Centrum Kultury korzystając z możliwości organizacji wydarzeń artystycznych postanowiło wznowić działania, na które wszyscy czekają. Na najbliższy czas zaplanowane są aż dwa koncerty! Już w tę niedzielę, miłośnicy muzyki bajkowej będą mieli okazję wziąć udział w kilkukrotnie przesuwanym koncercie Sylwii Przetak ze Studia Accantus.

Z kolei w połowie kwietnia na scenie WCK, w ramach trasy „Kosmiczne energie” zagra Ralph Kaminski z zespołem! Wokalista, autor tekstów oraz kompozytor zaprezentuje wadowiczanom kontrastujące połączenie muzycznej siły i delikatności, a to wszystko w formie niekonwencjonalnego spektaklu!

Sylwia Przetak – wokalistka Studia Accantus. Występowała jako chórzystka programu muzycznego: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Frontmenka zespołu „Syreny”. Współpracowała z artystami polskiej sceny muzycznej m.in: Kasią Cerekwicką, Marylą Rodowicz, Sanah czy Sławkiem Uniatowskim. Próbowała swoich sił również w dubbingu.

Ralph Kaminski - od czasu swojego debiutu zawładnął alternatywną sceną zdobywając uznanie krytyków oraz fanów. W 2019 roku Ralph otrzymał Grand Prix i Nagrodę Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz prestiżową nagrodę artystyczną im. Grzegorza Ciechowskiego przyznawaną przez miasto Toruń. Ralph otrzymał dwie nominacje do muzycznej nagrody Fryderyk w kategorii "album roku muzyka alternatywna" oraz "producent muzyczny roku”.

WCK zapewnia, że oba koncerty odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego. W związku z sytuacją, do sprzedaży przeznaczamy, zgodnie z przepisami, połowę miejsc na sali teatralnej, a sala koncertowa zostanie otwarta na tyle wcześniej, żeby widzowie nie musieli gromadzić się w holu lub przed budynkiem. WCK prosi o wcześniejsze przybycie na wydarzenia.

Bilety na koncerty do nabycia na https://wck.wadowice.pl/wydarzenia/ oraz w sekretariacie Wadowickiego Centrum Kultury i kasie Kina Centrum.


Bilety:

Sylwia Przetak: 30 zł dorośli, 20 zł dzieci,

Ralph Kaminski: 60 zł w przedsprzedaży, 70 zł w dniu koncertu


INFORMACJA PRASOWA

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy