Na dnie serca, czyli nowy singiel Kariny Opyrchał

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.10.2018 19:30, DK
Posłuchajcie i zobaczcie.
Na dnie serca, czyli nowy singiel Kariny Opyrchał
"Na dnie serca" to tytuł najnowszego singla Kariny Opyrchał. Do utrzymanego w klimacie popowej ballady do utworu powstał teledysk, w reżyserii samej wokalistki. Muzykę i słowa napisał Michał Kacprzak.

- Długo szukałam kolejnej piosenki dla siebie…aż w końcu piosenka sama znalazła mnie. Na dnie serca” to popowa ballada, w której mam nadzieję znajdziecie cząstkę siebie. Została napisana specjalnie dla mnie i podpisuję się pod jej przesłaniem obiema rękami. Każdy z nas zasługuje na drugą szansę w życiu, jeśli zrozumie swoje błędy i znajdzie właściwą drogę dla siebie. To sprawdza się zarówno w kwestiach uczuciowych, partnerskich jak i zawodowych. Mam nadzieję, że piosenka znajdzie swoich fanów - mówi Karina.

Karina Opyrchał nie jest debiutantką na muzycznym rynku. Ma na swoim koncie trzy single. Zadebiutowała utworem „Powiedziałeś mi” (Delphy Records). Kolejną premierą była „Symfonia Odwagi” wyprodukowana przez Konrada Leszczyńskiego, który współpracował z takimi artystami jak Honorata Skarbek czy Saszan. Wiosną tego roku ukazał się singiel „To Twój dzień”, który oddawał hołd młodym i zdolnym mieszkańcom Wadowic.

Karina Opyrchał pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych. Jest również absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, a także jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą, m.in. na Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" w 2017 r.

Wokalistka mieszka i pracuje w Niemczech, gdzie skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem na pierwszą płytę. Planowana premiera jest na 2019 r.

Zobaczcie
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 04.10.2018 17:31

Lipa, zapraszam do przedszkola może dzieci się ucieszą