reklama
reklama

Miejski bus stracił koło

Na sygnale, Wiadomości, 03.10.2018 17:01, red
Miejski bus stracił koło
Do nietypowego zdarzenia doszło w środowe popołudnie na wadowickim Rynku. W czasie jazdy odpadło koło z miejskiego busa, który wozi pasażerów w Wadowicach.

Bus należy do PKS Pszczyna, który to przewoźnik na zlecenie magistratu obsługuje miejską bezpłatną komunikację w Wadowicach. Ta komunikacja opiera się tylko na jednym busie, więc przewoźnik musi podstawić zastępczy pojazd.

Na szczęście w czasie kolizji nikomu nic się nie stało.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

janosik72, 03.10.2018 21:32

odpadło koło jaki to kierowca ??? gdzie poranny przegląd stanu technicznego pojazdu kurcze jak ja prowadziłem autobus to wiedziałem że nie zimnioki będę woził tylko ludzi ostatnio miałem zaszczyt jechać z Andrychowa do Krakowa z dobrej woli nie napisze jaki to był przewoźnik w prawym kole szurały klocki że ja pierdziu jak może kierowca zawodowy cudzysłów siąść i jechać takim busem co szef mu każe za 10 zł na godzinę i narażać życie swoje pasażerów i swojej i innych rodziny nie normalne i nie zrozumiałe POprostu ktoś się jeszcze nie na chapał ?????