reklama
reklama

Miłosne perypetie już niebawem na scenie Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.02.2023 09:00, INFORMACJA PRASOWA
9 marca w andrychowskim MDK odbędzie się spektakl „Miłosna Pułapka”.
Miłosne perypetie już niebawem na scenie Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie

Ta znakomita komedia romantyczna w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość, bo kim byśmy byli, gdyby nie ona?


Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami - Joanną i Pawłem relacje ewoluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy piękna aktorka i przystojny architekt pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną? A Ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka by była Twoja odpowiedź?

Spektakl „Miłosna Pułapka”, 09.03.2023r., godz.19:00 MDK w Andrychowie.

Bilety na wydarzenie dostępne na kupbilecik.pl oraz w kasie MDK.

Zapraszamy do zakupu biletów oraz składania zamówień zbiorowych. Szczegółowe informacje i rezerwacje pod numerem: 730 065 387.INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mega-fon, 13.02.2023 12:07

Rybka biegła za rozumem, ale rozum był szybszy, jakby każde państwo tak potraktowało polaków, to Polonia by nas zadeptała, o to Ci chodzi wredoto?

Rybka, 12.02.2023 10:06

Tylko żeby Ż.........dźi nie przyszli Ż.........dźi precz z naszego Państwa Polska swój Jad weźcie do swojego Izraela jestem Polakiem więc j Śrem u siebie okradajciw inne Państwa jak na to pozwolą nie nasze !!!!!!!!!!!