reklama
reklama

Adam Ochocki. Fotografia i video, jakie sobie wymarzycie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 17.02.2023 17:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Adam Ochocki. Fotografia i video, jakie sobie wymarzycie

8

Witajcie.

Zapraszam Was do zapoznania się z moimi pracami foto i wideo. Od kilkunastu lat staram się upamiętniać chwilę dla Was na fotografii oraz filmie. Wykonuję fotografie rodzinne, narzeczeńskie, dziecięce i przede wszystkim ślubne. Podczas ślubów staram się pracować dyskretnie i z wyczuciem. Zawieranie małżeństwa to początek ekscytującej drogi w nieznane.

Jaka powinna być fotografia, którą przechowamy w pamięci i albumie na lata?

Naturalna, przyciągająca uwagę, pełna emocji, klarowna w treści, elegancka, nawet jeśli ociera się o banał. Reportaż ślubny opowiadający historię Waszego wyjątkowego dnia to coś więcej niż tylko piękne fotografie - to zatrzymane na nich emocje, do których powrócicie przeglądając karty ze zdjęciami.

Film ma być taki, jaki sobie wymarzycie, zawierający to co ważne, dokumentujący Wasz najważniejszy dzień. Proponujemy niekonwencjonalne czołówki i zakończenia. Teledyski.

W ofercie fotoksiążki, fotoalbumy tradycyjne, czy też nowoczesne pudełka ze zdjęciami.

W zestawie film full Hd na pendrivie, foto w ramce dla rodziców, mini albumy. Fotoobrazy na płótnie, zdjęcia na szkle. Do filmowania używam nowoczesnych stabilizatorów flycam, dron w czasie sesji.

Mieszkam w Sułkowicach koło Andrychowa, ale wykonam dla Was zdjęcia ślubne na terenie całej Polski. Chętnie wybiorę się z Wami w świat, gdziekolwiek mieszkacie lub zapragniecie się udać.

U nas nie ma ukrytych dopłat, nieuzgodnionych dodatków, za które musielibyście dopłacić. To Wy decydujecie co chcecie dostać.

Staramy się wciąż rozwijać inwestują w nowy sprzęt, oprogramowanie, które pozwolą zrobić jeszcze lepiej to czego oczekujemy. A jeśli posiadacie w swoim archiwum stare nagrania na kasetach wideo VHs, Vhs-C, Wideo-8, miniDV to zgramy wasz materiał, aby można było w przyszłości wracać do wspomnień.

Wszystko wykonujemy spersonalizowane pod klienta, napisy okładki, pendrive. Pozwólcie mi wziąć udział w początku Waszej podróży przez życie.

Zapraszamy do kontaktu. Zajrzyjcie do nas pooglądać nasze prace.


Adam Ochocki

fb: admont2 foto video

tel. 668 303 163

e-mail: [email protected]

https://admont.wixsite.com/admont


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy