reklama
reklama

Magda Music – wkrótce pierwszy koncert

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.10.2020 18:00, DK
Magda Naglik to piosenkarka pochodząca z Osieka.
Magda Music – wkrótce pierwszy koncert

Magda od dzieciństwa związana była z muzyką. Swoje pierwsze kroki wokalne stawiała na szkolnej scenie, a następnie na różnego rodzaju konkursach m.in. Małopolskich Talentów, którego została finalistką. Ponadto aktywnie śpiewała w chórze oraz zespole regionalnym. Do niedawna można było usłyszeć ją także podczas wydarzeń kulturalnych w swoim regionie.

Przez kilkanaście lat przygody ze sceną spotkała na swej drodze szereg profesjonalistów, którzy wykształcili w niej nie tylko umiejętności czy technikę ale również wrażliwość na muzykę. Obecnie związana z grupą muzyczną, która pracuje nad autorskimi kompozycjami.


Tutaj próbka talentu Magdy:Pierwszy koncert Magda Music, będzie to koncert charytatywny i odbędzie się w Goczałkowicach w sobotę 10 października.

Magda na co dzień pracuje jako Specjalista BHP. Tworzy muzykę POP z nowymi brzmieniami. Obecnie zespół pracuje nad albumem oraz trwają rozmowy o podpisaniu kontraktu fonograficznego. W planach mają wiele projektów oraz duety ze znanymi postaciami ze świata POP. Utwory Magda Music powstają w profesjonalnym studiu w Kielcach.

Zainteresowanych twórczością Magda Music zapraszamy na fanpage facebookowy oraz na stronę www.magda-music.pl

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy