reklama
reklama

Wykryto koronawirusa u dwóch kęckich urzędników

Polityka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 07.10.2020 14:10, PG
Kilka wydziałów zostało zamkniętych do odwołania.
Wykryto koronawirusa u dwóch kęckich urzędników

Jak przekazuje Wydział Rozwoju kęckiego magistratu: w związku z otrzymaniem pozytywnego wyniku testu na COVID-19 u dwóch pracowników Urzędu Gminy Kęty, budynek położony przy ul. Kilińskiego 1 w Kętach, w którym mieści się Wydział Geodezji i Kartografii, Komenda Straży Miejskiej w Kętach, Zakład Obsługi Szkół i Przedszkoli Samorządowych oraz zamiejscowy Wydział Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, zostaje zamknięty dla interesantów do odwołania.

Kontakt z wyżej wymienionymi komórkami od dziś odbywać się będzie mailowo bądź telefoniczne. Pełne dane kontaktowe dostępne są na urzędowej stronie internetowej.

foto: google maps

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 07.10.2020 17:40

Zamknąć całe Kęty i 867 km w okóło

Burakz wiejskiej , 07.10.2020 17:38

https://www.goniec.net/2020/07/29/lukaszenko-who-chciala-nas-przekupic-zadali-blokady-gospodarki-kraju/