reklama

Koncert O.S.T.R. na stadionie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.09.2022 11:39, INFORMACJA PRASOWA, foto: Tomasz Baluś
Legenda polskiego Hip-Hopu - O.S.T.R. - po 6 latach ponownie wystąpi w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Koncert O.S.T.R. na stadionie

Impreza "Pożegnanie Lata z Kalwarianką" ma na celu promocję nadchodzących obchodów stulecia klubu wśród młodzieży. Już w 2023 r. klub będzie obchodzić setne urodziny!

Po 6 latach, w Kalwarii Zebrzydowskiej ponownie wystąpi legenda polskiego Hip-Hopu, osoba której nie trzeba nikomu przedstawiać O.S.T.R. Jako support wystąpi Luck7. Koncert odbędzie się 17 września o godz. 20:00. Koncert ma też wymiar charytatywny cały dochód z wydarzenia Kalwarianka przekaże na leczenie Zosi Pająk, walczącej z SMA.


Dziewczynce pomagać można cały czas dokonując wpłat poprzez stronę: https://www.siepomaga.pl/zosia-pajak

Bilety na koncert w cenie 49 zł do nabycia: https://stage24.pl/events/ostr-453 oraz w kasach stadionu:

16.09 piątek: od godziny 17:00 do 20:00
17.09 sobota od godziny 15:00 do rozpoczęcia imprezy.

O.S.T.R.

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od 20 lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 25 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 8 platynowych i 6 złotych płyt, w tym dwóch podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Pięciokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od zawsze w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS.

Sprzedaż albumu “Życie po śmierci” przekroczyła 100.000 egzemplarzy stając się najlepiej sprzedającą się płytą CD w Polsce w 2016 r.

Informacja prasowa

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy