reklama
reklama

Koncert na Dzień Kobiet w Andrychowie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.02.2024 09:00,
8 marca o godz. 17:30 w Dzień Kobiet w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbędzie się koncert EMOTIONS – Trzech Tenorów i Art Music Trio.
Koncert na Dzień Kobiet w Andrychowie

Koncert EMOTIONS w wykonaniu trzech tenorów i artystycznego tria muzycznego Art Music Trio to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które miłośnikom muzyki poważnej i rozrywkowej zapewni niezapomniane doznania! Największe światowe przeboje musicalowe, znane arie operetkowe, najpiękniejsze światowe hity! Koncert EMOTIONS w swej formule brzmieniowej i wykonawczej jest niezwykle interesującym programem muzycznym. Nawiązuje do najlepszych wykonań takich utworów, jak: „Grande Amore”, „Volare”, „Bésame mucho”, „Brunetki, blondynki”, „Funiculì funiculà”, „Libertango”, „Tico-tico”, „Black Orpheus”, „Marsz Turecki”, „Czardasz” i wielu innych światowych pozycji. Prowadzenie koncertu: Marek Kamiński.

TRZECH TENORÓW:

  • Nazar Tatsyshyn – solista Filharmonii Lwowskiej. Jest absolwentem Państwowej Akademii Muzycznej im. M. W. Lysenka we Lwowie. Zwycięzca i laureat krajowych (Ukraina) i międzynarodowych konkursów wokalnych. Zdobywca nagrody ,,Dniestrowe słowiki’’ (Novodnistrovsk, Ukraina 2002) i III nagrody w Międzynarodowym Konkursie „Vespremskie gry’’ (Vesprem, Węgry 2002). Festiwal ,,Wiosenna Rapsodia” (Kijów, Ukraina 2002) uznał artystę za najlepszego wokalistę konkursu. W 2013 roku, wśród piętnastu krajów, solista reprezentował Ukrainę na Międzynarodowym Festiwalu „Folk Karwana’’, który odbył się w Rumunii, Włoszech, Francji i Hiszpanii. Artysta koncertował w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Francji, Włoszech, Szwajcarii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech i Austrii. Nazar Tatsyshyn wykonuje koncertowe dzieła kompozytorów ukraińskich (arie, ballady, pieśni ludowe) i europejskich, pieśni neapolitańskie i muzykę popularną.
  • Tomasz Dziwisz to utalentowany polski tenor, który wyróżnia się pięknym i ekspresyjnym głosem. Jego interpretacje operowych arii są pełne emocji i głębokiego wyrazu. Dziwisz ma zdolność poruszania słuchaczy swoim wyjątkowym wokalem i umiejętnością przekazywania emocji za pomocą muzyki.
  • Rostyslav Kushyna to kolejny utalentowany tenor pochodzący z Ukrainy. Zwycięzca wielu międzynarodowych konkursów wokalnych, w tym w Londynie przy Królowej Elżbiecie. Jego niesamowity głos zapiera dech w piersiach i dostarczy nam niezapomnianych emocji.

ART MUSIC TRIO:
Zespół o brzmieniu charakteryzującym największych wykonawców muzyki świata, nawiązujący do najlepszych wykonań argentyńskiego tanga, muzyki francuskiej, filmowej, standardów jazzowych, utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej. Utwory w aranżacji muzyków zespołu, usłyszane po raz pierwszy, pozostawiają fenomenalną tęsknotę do powtórnego ich odbioru. Trio założyli w 2007 roku muzycy:

  • Janusz Korczyk – akordeon,
  • Jarosław Mitoraj – bas,
  • Arkadiusz Wiech – gitara.

Długoletnia współpraca trójki doskonałych muzyków, pozwala im osiągać fascynujące i niepowtarzalne efekty instrumentalnego brzmienia. Wirtuozeria akordeonisty, wspierana mistrzowskim akompaniamentem gitary i basu sprawia, że utwory wykonywane podczas koncertów, przyjmowane są z wielkim aplauzem.

Ceny biletów:


źródło: CKiW Andrychów

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy