reklama

Kino Mobilne 9D w Kętach

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.04.2022 16:00,
W dniach 4-5 kwietnia (poniedziałek – wtorek) do Kęt zawita Kino Mobilne 9D
Kino Mobilne 9D w Kętach

Kino Mobilne 9D będzie zlokalizowane obok budynku Domu Kultury przy ulicy Żwirki i Wigury w Kętach.

To jedna z atrakcji największych parków rozrywki na świecie. W tym przypadku jest to wielka ciężarówka, której ściana sali rozkłada się na bok, ozdobiona jest 60-metrowymi światełkami led.

- Wygląda bardzo efektownie. Największy mobilny ekran w Europie zapewnia nieziemskie odczucia. Niesamowita zabawa dla każdego, pełna specjalnych efektów, takich jak ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klakson, dym, smyrające żyłki, wibracje i świetny system audio – informują organizatorzy.

Do kina mogą przychodzić dzieci jak i dorośli. W poniedziałek i wtorek będzie czynne w godz. 12:00 – 20:00.

Kino Mobilne 9D Repertuar obejmuje bajki, kolejki górskie, dżungle, wyścigi oraz horrory. Repertuar tworzony jest na bieżąco.

W pierwszy dzień wszyscy wchodzą za 20 złotych. Dodatkowo rozdawane będą zaproszenia rabatowe na następne dni. Bilety będzie można kupować bezpośrednio przed seansem.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy