reklama

Kino Centrum wznawia działalność

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.05.2021 08:00, INFORMACJA PRASOWA
Po długim zamknięciu kin, spowodowanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, widzowie w końcu mogą przyjść na seanse przed duży ekran.
Kino Centrum wznawia działalność
Wadowickie kino Centrum zaprasza od 26 maja na pierwsze seanse po długiej przerwie. Otwarcie kina zainauguruje najnowszy film Pedro Almodovara „Ludzki głos”, któremu towarzyszyć będzie wywiad z reżyserem i aktorką Tildą Swinton.

W nowym repertuarze kina nie zabraknie również premier filmów, które święciły triumfy podczas tegorocznej gali Oscarów: „Na rauszu”, „Minari”, czy „Sound of Metal”. Oprócz filmów oscarowych na ekranie kina Centrum wyświetlone będą filmy dla najmłodszych takie jak: „Skąd się biorą sny”, czy „Cruella”.

„Nie możemy się doczekać, aż widzowie ponownie będą przeżywać filmowe emocje przed dużym ekranem w naszym kinie. Repertuar jest tak zróżnicowany, aby każdy znalazł coś dla siebie.” – zapewniają kiniarze.


Seanse odbywać będą się z zachowaniem aktualnych obostrzeń sanitarno-epidemicznych. W sali kinowej dostępnych jest 50% miejsc, a podczas pobytu w kinie należy zasłaniać usta oraz nos i zachowywać dystans. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk, a sala jest wietrzona i dezynfekowana między seansami.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy