reklama

Karolina Fryt zadebiutowała w Opolu [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.06.2023 23:31, red
Mieszkanka gminy Andrychów zaprezentowała się przed opolską i ogólnopolską publicznością podczas prestiżowego 60. festiwalu w Opolu.
Karolina Fryt zadebiutowała w Opolu [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Konkurs Debiutów to jeden ze znaków rozpoznawczych Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, który w tym roku odbywa się po raz 60! Tu tutaj przez lata objawiały się muzyczne gwiazdy.

Karolina Fryt, młoda mieszkanka Andrychów, udział w tym konkursie zapewniła sobie wygrywając przed trzema tygodniami popularny program muzycznych talentów ”Szansa na Sukces” w TVP2. W piątkowy (9.06) wieczór, po godzinie 23:00, przed opolską i ogólnopolską publicznością zaprezentowała autorski utwór „Wykrzycz”.

W sumie w konkursie wystąpiło 10 wykonawców.

Niestety, Karolinie nie udało się wygrać. Przyznawaną przez jurorów nagrodę imienia Anny Jantar zdobył zespół Felivers, zaś w głosowaniu widzów wygrał Jan Majewski.

Karolina swoim występem na opolskiej scenie spełniła jednak swoje marzenie i zapewne o jej talencie jeszcze usłyszymy. Niedawno w wywiadzie dla mamNewsa.pl mówiła: - Serdecznie zapraszam do towarzyszenia mi w mojej muzycznej drodze, bo to dopiero jej początek. Na pewno zrobię, co w mojej mocy, żeby wykorzystać szansę, którą otrzymałam.

Na pytania o to, czy planuje wydać płytę i promować własne utwory na koncertach, odpowiada: - Zobaczymy. To są kolejna marzenia. Ale marzenia są po to, żeby je spełniać


foto: W. Bylica

W Opolu andrychowiankę wspierała publiczność w Andrychowa.Występ Karoliny na stronie opolskiego festiwalu: https://festiwalopole.tvp.pl/70366319/karolina-fryt-wykrzycz

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy