reklama
reklama

Karina Opyrchał wróciła z nowym singlem "Przepraszam”

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.02.2023 14:20, INFORMACJA PRASOWA
Do piosenki powstał teledysk. Zobaczcie.
Karina Opyrchał wróciła z nowym singlem

28-letnia Karina Opyrchał to pochodząca z powiatu wadowickiego wokalistka obecnie mieszkająca w Niemczech. Nie jest debiutantką na scenie muzycznej. Od najmłodszych lat uczestniczyła w przeróżnych festiwalach i projektach muzycznych. W swojej karierze brała udział w licznych konkursach wokalnych, w których niejednokrotnie odgrywała pierwszoplanową rolę. Jest laureatką m.in. Międzynarodowego Festiwalu w Pradze gdzie w 2018 roku zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

"Przepraszam" jest dla mnie szczególnie ważny, to moja retrospekcja jak i historyczny dla mnie moment podsumowujący stary rok i ostatnie lata – mówi piosenkarka.

Do piosenki powstał teledysk zrealizowany w Hamburgu. Wokalistka sama napisała do niego scenariusz.


Młoda wokalistka sama pisze słowa, komponuje muzykę i produkuje własne teledyski. Ma już na swoim koncie pięć dobrze przyjętych singli. Wydawnicza przygoda artystki rozpoczęła się za sprawą debiutanckiego "Powiedziałeś mi". Piąty singiel "Nie przestaję biec" ukazał się w 2019 roku. Singiel "To twój dzień” wokalistka zadedykowała młodym i zdolnym mieszkańcom Wadowic, swojego rodzinnego miasta.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy