reklama
reklama

Już w piątek muzyczno-kabaretowe show. Podwójne zaproszenie do wygrania

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 08.03.2023 18:25,
W piątek (10 marca) w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbędzie się niezwykła impreza. Mamy podwójne zaproszenie dla naszych Czytelników.
Już w piątek muzyczno-kabaretowe show. Podwójne zaproszenie do wygrania

W programie wieczoru ADAM SNOPEK SHOW PRZY FORTEPIANIE „OD BACHA DO AC/DC czyli o muzyce na wesoło” – brawurowa jazda przez wieki największych przebojów z aktywnym udziałem publiczności! Muzyczno-kabaretowe show w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka, który udowadnia, że co trzeci utwór muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki „Pieski Małe Dwa”! Będziemy się śmiać, wzruszać, chwytać za głowę – jedno jest pewne… nie przejdziecie obok tego wydarzenia obojętnie.

Tego wieczoru będzie się też sporo działo w holu andrychowskiego Domu Kultury: „JA, TY, ONA…” – spotkania ze specjalistami z dziedziny wizażu, kosmetologii, odnowy biologicznej, itp., prezentacja masażu misami, pokaz jogi, profesjonalna mini sesja fotograficzna, liczne konkursy z nagrodami i szereg innych atrakcji (program szczegółowy w dalszej części artykułu).

Miła atmosfera oraz moc niespodzianek gwarantowane! Bilety dostępne w MDK oraz online => Kup bilet!

- KONKURS -

Dla Czytelników mamNewsa.pl mamy konkurs związany z tym wydarzeniem. Do wygrania podwójne zaproszenie.

Wystarczy napisać krótkie uzasadnienie: dlaczego warto wybrać się na to wydarzenie? Najciekawsza, naszym zdaniem, odpowiedź zostanie przez nas nagrodzona.

Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected] do czwartku (9.03.2023) do godz. 9.00

W mailu powinny znaleźć się: odpowiedź, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, numer telefonu.

W czwartek zwycięzca otrzyma od nas maila z informacją o wygranej.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.


[OBRAZ1]

DZIEŃ KOBIET… I MĘŻCZYZN W MDK W ANDRYCHOWIE! 10 marca 2023 r.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:

  • 17:00 – 19:00 | Hol MDK w Andrychowie: „JA, TY, ONA…”. Atrakcje:

Grażyna Banaszczuk | Naturopata oraz dietetyk

Konsultacje z zakresu aromaterapii i racjonalnego stylu życia i odżywiania. Porady i wsparcie dla kobiet w okresie przekwitania (ok. 45+).


Agnieszka Żywioł | Studio Jesionowa 12 – Joga i Gongi

godz. 17:00 – 18:00 | Prezentacja masażu misami. Konsultacje z zakresu jogi i terapii dźwiękiem.

godz. 18:00 – 18:40 | Pokaz jogi połączony z kąpielą w dźwiękach gongu i mis tybetańskich.


Centrum Rehabilitacji Agata Krzywoszyja

Konsultacje z zakresu fizjoterapii, naturoterapii i ziołolecznictwa. Prezentacja metod ujędrniania twarzy i ciała. Diagnostyka z pulsu (niezwykle czułe badanie umożliwiające wychwycenie pierwszych symptomów choroby i zaburzeń pracy poszczególnych narządów).


Patrycja Pietraszewska | Physio Positive – Gabinet rehabilitacji

Masaż metodą holistyczną. Wstępne badanie fizjoterapeutyczne w zakresie dolegliwości układu ruchu (rwa kulszowa, bóle szyi, bóle stawów, bóle głowy i zawroty głowy, cieśń nadgarstka, zamrożony bark, łokieć tenisisty i golfisty, halux, ostroga piętowa) oraz układu wisceralnego (zaparcia, wzdęcia, biegunki, bóle menstruacyjne, blizny pooperacyjne, nietolerancje pokarmowe) – przedstawienie możliwych rozwiązań problemu, zaleceń oraz przykładów autoterapii.


Sara Majorczyk | Wizażystka

Pokaz makijażu.


Magdalena Adamus | PMU & LASER – Gabinet makijażu permanentnego i laserowego usuwania tatuażu

Konsultacje z zakresu: makijażu permanentnego brwi najnowszymi metodami, które wyglądają naturalnie i nie pozostawiają blizn na skórze; poprawek starego makijażu permanentnego; laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego Laserem Q-Switch; zabiegu Black Doll (peeling węglowy). Dla uczestników wydarzenia – kupon rabatowy w wysokości 15% na każdy z oferowanych zabiegów.


Kamila Kapela – permanent makeup & nails | Linergistka, certyfikowana stylistka brwi i paznokci

Pokaz rysunku wstępnego brwi permanentnych. Konsultacje z zakresu makijażu permanentnego. Dla uczestników wydarzenia – vouchery na oferowane zabiegi i drobne upominki.


LICZNE KONKURSY Z NAGRODAMI!

Sponsorzy: Dorota Zaborowska | Hello Beauty Anna Serafin | Paweł Łysoń – Radny Rady Miejskiej w Andrychowie.

  • 19:00 | Sala widowiskowa: ADAM SNOPEK SHOW PRZY FORTEPIANIE „OD BACHA DO AC/DC czyli o muzyce na wesoło”

  • ADAM SNOPEK – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Czynny muzyk sesyjny, z powodzeniem wchodzi na polską scenę kabaretową.

Organizator: MDK w Andrychowie – CKiW w Andrychowie

Cena biletu: 50 zł. Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008. Bilety online: www.kultura.andrychow.eu


źródło: CKiW Andrychów

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy