Jazz jednak nie w Parku, a w sali kameralnej

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.07.2020 11:55,
Dzisiejszy koncert plenerowy „Jazz w Parku”, ze względu na niestabilne warunki pogodowe odbędzie się w sali kameralnej WCK. Będzie to pierwszy z czterech koncertów nawiązujących do festiwali i wydarzeń muzycznych organizowanych lub współorganizowanych przez WCK.
Jazz jednak nie w Parku, a w sali kameralnej

W dniu dzisiejszym - 3 lipca o godz. 19:15 w sali kameralnej WCK usłyszymy standardy jazzowe w wykonaniu zespołu w składzie: Joanny Smajdor, Marcina Jajkiewicza, Leszka Szczerby, Krzysztofa Odrobiny, Macieja Gruchacza, Kosmy Kalamarza i Michała Dziewińskiego. To będzie pierwszy z czterech koncertów organizowanych w ramach projektu „Recepta na kulturę” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury z programu „Kultura w sieci”.

Kolejny usłyszymy 21 sierpnia br. i będzie nawiązywał repertuarowo do znanego i lubianego festiwalu „Reggae Most”. Koncert zostanie zorganizowany z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych następne koncerty również mogą zostać przeniesione do sali kameralnej. Wstęp na koncert jest bezpłatny, a liczba widzów ograniczona. Jednak wszyscy Ci, którzy nie będą mieli okazji w nim uczestniczyć mogą obejrzeć retransmisję w Internecie na profilu facebookowym oraz youtubie Wadowickiego Centrum Kultury.

INFORMACJA PRASOWA


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy