reklama
reklama

Gorące popołudnie w Zagórniku. Jubileusz klubu i otwarcie toru rolkarskiego

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 08.07.2023 18:11, EŁ/WB

Jest mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będzie też zabawa taneczna do białego rana.

Gorące popołudnie w Zagórniku. Jubileusz klubu i otwarcie toru rolkarskiego

LKS Gronie Zagórnik świętuje w tym roku 70. rocznicę powstania i z tej okazji przygotował piknik sportowo-rodzinny dla mieszkańców. Przy okazji odbyło się także otwarcie toru rolkarskiego, który powstał wokół boiska sportowego w tej miejscowości.

Aura sprzyja temu wydarzeniu, bowiem przez cały dzień jest piękna, choć upalna pogoda. Działacze sportowi z Zagórnika zadbali o moc atrakcji dla małych i dużych. Jest grill i bufet z rozmaitymi smakołykami, możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, malowanie twarzy, tor przeszkód dla najmłodszych, bumper ball oraz dmuchana zjeżdżalnia.

LKS przygotował też konkurs zrzutów karnych dla każdego zainteresowanego i zabawę taneczną z DJ-em, która ma potrwać do białego rana. Druhowie z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej okrasili wydarzenie pokazem swoich możliwości bojowych i samochodu gaśniczego. Oczywiście, można też już jeździć po nowym torze rolkarskim.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy