reklama

Brodka i Krzysztof Zalewski wystąpią na wadowickim rynku

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.08.2018 10:30, PG
Koncert odbędzie się w najbliższą środę (15.08.).
Brodka i Krzysztof Zalewski wystąpią na wadowickim rynku

W środę (15.08.) na Placu Jana Pawła II w Wadowicach zagrają dla mieszkańców jedni z najciekawszych artystów młodego pokolenia – Brodka i Krzysztof Zalewski.

Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Wstęp jest wolny.

Brodka to jedna z najbardziej niezwykłych polskich artystek. Nie zważając na kompromisy, łączy w swojej twórczości pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Ogromną rolę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty zawsze są niezapomnianym przeżyciem. Ostatnia płyta Brodki "Clashes" ukazała się na rynku międzynarodowym, gdzie artystka stawia pierwsze mocne kroki.

Zalewski to muzyk, kompozytor i multiinstrumentalista. Jego kariera nabrała ostatnio niesamowitego tempa. Artysta promuje obecnie swój autorski projekt "Złoto", zawierający między innymi przebój "Miłość miłość" i "Polsko".
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy