Agnieszka Smolarek z Sułkowic wystąpi w Dzień Dobry TVN

, Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 08.05.2019 18:30, PG
Agnieszka wraz z kęckim studiem sylwetki Body Slim przeszła przemianę i schudła 35 kg!
Agnieszka Smolarek z Sułkowic wystąpi w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Smolarek pochodzi z Sułkowic- Łęgu k. Andrychowa, jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki synów: 10 i 20 – latka. Dzięki swojej determinacji, motywacji, diecie oraz ćwiczeniom stała się specjalistką od zdrowego trybu życia. Od trzech lat zajmuje się edukacją ludzi na ten temat zmian nawyków żywieniowych i suplementacji. Jest także ambasadorką marki DuoLife.

Agnieszka, jak sama mówi, przez całe życie walczyła z wysoką wagą. W szkole podstawowej ważyła prawie 90 kg. W czasach licealnych postanowiła stawić temu czoło i w 2 miesiące schudła ponad 35 kg.

Po urodzeniu pierwszego dziecka waga znowu poszybowała w górę, ale i tym razem Agnieszka sobie z tym poradziła i wróciła do swojej wagi. Po drugiej ciąży miała miejsce taka sama sytuacja. Dodatkowo doszedł stres związany z jej wyjazdem do Wielkiej Brytanii.

- Życie na ciągłej diecie, można powiedzieć tysiącu diet. Bywało różnie, ale z reguły efekt jo-jo zawsze wygrywał. – opisuje Agnieszka. - Od 7 lat mieszkamy już w Polsce i oczywiście znowu to samo diety, diety, diety, ćwiczenia i efekty różne. Od roku nie jem mięsa i glutenu, zaczęłam się suplementować oraz ćwiczyć. Zrzuciłam ponad 25 kg i ta waga utrzymuje się już kilka miesięcy.- opowiada nam Agnieszka.

Agnieszkę będzie można zobaczyć w czwartek (09.05.) w Dzień Dobry TVN o godz. 09:15 i 10:40, gdzie będzie ćwiczyła z Qczajem i opowiadała o swojej przemianie.

To właśnie znany z telewizji trener fitness Qczaj dostrzegł Agnieszkę i zaproponował jej występ w telewizji śniadaniowej.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy