reklama
reklama

Zmiana terminu wywozu odpadów w gminie Andrychów

Gospodarka, Wiadomości, 22.03.2024 14:00,
Z powodu świąt i nie tylko.
Zmiana terminu wywozu odpadów w gminie Andrychów

Urząd Miejski w Andrychowie informuje, że w związku z wywozem odpadów komunalnych przypadającym na dzień świąteczny (poniedziałek, 1 kwietnia) odbiór odpadów zaplanowany na ten dzień zostanie zrealizowany w następujących terminach:

  • 2 i 3 kwietnia 2024 r. – dotyczy budynków wielorodzinnych na terenie miasta Andrychów;
  • 2 kwietnia 2024 r. – dotyczy posesji w Roczynach;
  • 29 marca 2024 r. dotyczy posesji:
    Sułkowice – ul. Faustyny, ul. Sadowa, ul. Mostowa,
    Andrychów – ul. Baczyńskiego, ul. Krakowska, ul. Niecała, ul. Lenartowicza, ul. Metalowców, ul. Włókniarzy, ul. Starowiejska, ul. Batorego, ul. Biała Droga, ul. Przemysłowa, ul. Strefowa, Bulwar Taborów Romskich, ul. Słoneczna, ul. Graniczna

Jednocześnie od kwietnia do października odpady sprzed prywatnych posesji będą odbierane dwa razy w miesiącu, a nie raz - jak to ma miejsce w sezonie zimowym.

Grafik poniżej:
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Feel Free, 23.03.2024 20:17

https://www.filemail.com/d/njhhpadfvxxmuel

Feel Free, 23.03.2024 20:17

Jeśli Mieszkańcy Andrychowa nie przemyślą dobrze jak oddać swój głos w wyborach nowego burmistrza, nie tylko harmonogram wywozu odpadów się zmieni. Przede wszystkim zmieni się częstotliwość PRZYWOZU odpadów. 17 000 ton fajna rocznie, ciężarówkami.