reklama

Zdążą na czas z zakończeniem budowy?

Gospodarka, Wiadomości, 25.04.2022 09:12,
Zdążą na czas z zakończeniem budowy?

Przy ulicy Batorego w Andrychowie ponownie prowadzone są prace związane z budowa nowych budynków socjalnych. W zeszłym tygodniu informowaliśmy o problemach z realizacją tej inwestycji. Miały one wynikać podwyżek na rynku materiałów budowlanych.

- Owszem, pojawiły się pewne problemy, bo wiadomo, że ceny i koszty rosną. Ale już rozwiązaliśmy tę sprawę i inwestycja będzie kończona tak, jak była planowana – mówił na burmistrz Andrychowa Tomasz Żak.

Aktualna budowa dotyczy dwóch nowych budynków. Oba znajdują się obecnie w stanie surowym. Jeden nie jest jeszcze całkowicie zadaszony. Pierwszy budynek powinien być gotowy w połowie roku, a drugi przed końcem tego roku.


foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy