reklama

W końcu łatają dziurawe drogi

, Gospodarka, Wiadomości, 13.05.2022 14:00, red
Kierowcy powinni uważać.
W końcu łatają dziurawe drogi
Mieszkańcy Informują, że w Inwałdzie dziury nabierają "mocy urzędowej". Zgodnie z zapowiedziami władz gminy, ruszyło poziomowe łatanie dziur na gminnych drogach. Dotyczy to także niewielkiego fragmenty ulicy Wiejskiej w Inwałdzie, której stan jest w wielu miejscach tragiczny, a mieszkańcy zapowiedzieli protest jeśli lokalne władze nie przystąpią do pilnej naprawy drogi.

Przez jeden dzień drogowcy znaczyli dziury do wycięcia. W czwartek wycięto fragmenty drogi i oznaczono je pachołkami. Niestety, w piątek niektóre pachołki są już przewrócone albo rzucone w rowie.

- Auta jeżdżą poboczami i je rozjeżdżają. Drogi oznaczone tylko koło dworu informujące o pracach drogowych. Od strony ulicy Radosnej Zagórnickiej nie ma żadnych oznaczeń - informuje nas mieszkanka Inwałdu.

Kierowcy powinni na tej ulicy zachować ostrożność


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ludzik, 13.05.2022 18:57

Proszę się pofatygować i zrobić odpowiedni materiał i zdjęcia jak wygląda droga osiedlowa po zimie na Żwirki i Wigury wokół bloków.... pełno dziur...i niestety ostatnio rozwalona felga i opona w samochodzie...koszt naprawy felgi i zakupu 4 nowych opon ( uszkodzona opona do wyrzucenia) to prawie 1800 zł....zgroza