reklama

W czwartek i piątek na Lenartowicza ostatnie asfaltowanie

Gospodarka, Wiadomości, 30.08.2023 09:35, red
Utrudnienia na andrychowskiej ulicy.
W czwartek i piątek na Lenartowicza ostatnie asfaltowanie

Firma Drog-Bud informuje, że w czwartek (31.08) i piątek (1.09) na ulicy Lenartowicza w Andrychowie przeprowadzane będą ostatnie duże prace, które spowodują okresowe zamknięcie ulicy. Na całym remontowanym odcinku układana będzie warstwa ścieralna asfaltu.

W czwartek na odcinku od ronda, w kierunku kotłowni (na końcu osiedla) i wjazdu na os. Słoneczne, a w piątek od wjazdu na os. Słoneczne do ronda.

W związku z tym te odcinki dróg będą nieprzejezdne w godzinach 7:30-16:00. Warto wcześniej wyjechać z parkingu, bo w czasie wykonywania prac będzie to niemożliwe.

I to będzie już praktycznie koniec trwającego od początku roku remontu. Do wykonania pozostaną jeszcze drobne prace wykończeniowe, które nie powinni jednak powodować większych utrudnień.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy