reklama

Studzienki tylko z nazwy

MAGAZYN, Wiadomości, 30.08.2023 08:35,
Nikt ich nie czyści, dlatego ulice są zalewane.
Studzienki tylko z nazwy
Ostatnio po ulewach andrychowskie ulice są regularnie zalewane. Zapchane studzienki nie przyjmują nadmiaru wody. Niektóre z nich pozostają studzienkami już tylko z nazwy.

Tak jest choćby przy ul. Metalowców i ulicy Starowiejskiej w Andrychowie. - Niektóre studzienki są w takim stanie, że nie ma szans o normalnym przyjmowaniu jakiejkolwiek wody deszczowej - mówi jeden z mieszkańców i przesyła zdjęcia.

Masz ciekawe zdjęcia, informacje? Chcesz podzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami? Wysyłajcie nam informacje na [email protected] lub poprzez nasz profil faceboookowy


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 30.08.2023 12:11

Wszystkie te uliczki i chodniki między ul. Starowiejską a ul.27 Stycznia , to totalna ruina. Przydał by się kapitalny remont.