reklama

W Andrychowie powstanie nowa stacja paliw

Gospodarka, Wiadomości, 20.10.2021 14:25, red
Nowa stacja ma powstać w sąsiedztwie nowej Galerii Andrychów.
W Andrychowie powstanie nowa stacja paliw

Polski Koncern Naftowy Orlen przymierza się do budowy nowej stacji paliw wraz z infrastrukturę towarzyszącą w Andrychowie. Stacja ma powstać w rejonie skrzyżowania ulic Biała Droga z Przemysłową w Andrychowie.

Kiedy? Prawdopodobnie już w najbliższych miesiącach. Na razie inwestor gromadzi niezbędną dokumentację. Urząd Miejski w Andrychowie poinformował właśnie o zakończeniu postępowania dowodowego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych dla tego przedsięwzięcia.

Stacja powstanie w sąsiedztwie budowanej od roku Galerii Andrychów, której otwarcie przewidziano pod koniec roku.

W Galerii Andrychów ma znajdować się ponad 30 sklepów, w tym m.in. popularne Leroy Merlin, Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, Media Expert, Martes Sport, Jysk, KiK, Sinsay, House, Cropp, Deichmann, Divers, Pepco, Dealz, Hebe, Komfort, Empik.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 20.10.2021 20:31

Mogłeś poczekać aż umyje ...... :-0

tomekx, 20.10.2021 14:54

Ja też nie wspieram pisu

Radio.Ma.Ryja, 20.10.2021 14:51

Nie tankuje na Orlenie - Daniela „brudna pała” Obajtka