reklama

Urząd do remontu. Wybrano wykonawcę

, Gospodarka, Wiadomości, 17.06.2021 15:50, PG
Ile to będzie kosztowało?
Urząd do remontu. Wybrano wykonawcę

Gmina Wadowice wybrała wykonawcę, który zajmie się modernizacją pomieszczeń w budynku urzędu. Będzie to Zakład Remontowo-Budowlany, Malarstwo, Tapeciarstwo Barzycki Mieczysław ze Stryszawy. Koszt prac to 270 tys. zł.

Wykonany zostanie remont korytarzy, sekretariatu, i pomieszczeń do niego przyległych a także gabinetu burmistrza. Będą nowe meble, wyposażenie i sprzęt.

W pracach zaplanowano m.in.: malowanie i gipsowanie ścian, renowację istniejących drzwi drewnianych, modernizację instalacji elektrycznej, oświetleniowej, internetowej i telefonicznej wraz z osprzętem typu gniazdka, włączniki, modernizację posadzek parkietowych.

Wykonawca ma 2 miesiące na remont, czyli wszystko powinno być gotowe po wakacjach.


Jak poinformował burmistrz Bartosz Kaliński dodatkowo kasy będą przeniesione z pierwszego piętra na parter a Straż Miejska przeprowadzi się do nowej siedziby na ul. Lwowskiej 7, gdzie umiejscowione zostanie też centrum monitoringu miejskiego.

Tak będą wyglądały nowe pomieszczenia w urzędzie:
foto: UM w Wadowicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy