reklama
reklama

Trwa akcja ukwiecania miasta

Gospodarka, Wiadomości, 08.04.2019 13:50, PG
Trwa akcja ukwiecania miasta

Wiosna to czas kiedy na terenie gminy Andrychów sadzone są kwiaty. Ronda oraz otaczające je wysepki w końcu nabierają koloru. Miasto pięknieje. W tym roku prace te wykonują dwie firmy. Sadzonki pochodzą z Gospodarstwa Ogrodniczego Łukasza Dziedzica z Inwałdu. Z kolei sadzeniem i pielęgnacją zajmuje się firma „Ogród Gągola - Kudłacik Katarzyna” z Roczyn. Zakup kwiatów, nasadzenia oraz pielęgnacja to koszt około 167 820 zł na cały 2019 rok.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 10.04.2019 01:03

te kwiaty to masa pieniędzy podobno jakie 90 tysięcy z obsługą jest to tylko środek miasta ale boki Andrychowa to jedno wielkie śmietnisko i dziury piękne rondo przy moście do Targanic a zobaczcie zjazd z ronda na Os. Olszyny parodia tak parodia czy S.M. nie może zrobić porządku z kierowcami niszczącymi ten trawnik.