reklama
reklama

Natalia Grabińska - dietetyk Naturhouse ZŁOTYM ORŁEM MEDYCYNY!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.04.2019 17:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Mamy zaszczyt Państwa poinformować, że dietetyk Natalia Grabińska z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Wadowicach jako jedyna w powiecie wadowickim została wyróżniona nagrodą ZŁOTEGO ORŁA MEDYCYNY – to bardzo prestiżowa gratyfikacja, którą mogą się pochwalić jedynie najlepsi dietetycy oraz lekarze. Tytuł przyznawany jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów.

Natalia Grabińska - dietetyk Naturhouse ZŁOTYM ORŁEM MEDYCYNY!

Odchudzanie pod okiem jedynego eksperta w Wadowicach

Naturhouse w Wadowicach przekracza wszystkie możliwe bariery! Jak niedawno informowaliśmy nasze Centrum Dietetyczne zostało Laureatem Nagrody Orły Medycyny 2018r. Teraz przyszedł czas na naszą Panią dietetyk. Nasza ekspert w dziedzinie dietetyki Pani Natalia Grabińska została ZŁOTYM ORŁEM MEDYCYNY!Na podstawie zestawienia ocen pacjentów, nasza dietetyk należy do najlepszych specjalistów w branży medycznej w Polsce oraz jest najlepszym dietetykiem w powiecie wadowickim! Dlatego macie Państwo pewność, że Wasze zdrowie powierzane jest w odpowiednie ręce.

Natalia Grabińska z pasji do dietetyki

Dla tych co się do nas wybierają poniżej przedstawiamy przydatne informacje na temat naszej dietetyk:

Ukończyła studia w obszarze nauk medycznych i nauk rolniczych w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. Specjalizacja Pani Natalii to dietoterapia. Specjalizuje się w dietoterapii osób z chorobami układu pokarmowego, a poza kuracjami odchudzającymi, zajmuje się poradnictwem żywieniowym osób dorosłych oraz dzieci dotkniętych innymi schorzeniami dietozależnymi. Oferuje także diety dla par planujących potomstwo. Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie praktyk dietetycznych w placówkach Ochrony Zdrowia. Oferuje pomoc w zmianie nawyków żywieniowych osób chorych na choroby cywilizacyjne. Z pasji do dietetyki poszerza swoją wiedzę i umiejętności w licznych konferencjach i szkoleniach.


"Praca z ludźmi jest nie lada wyzwaniem, ale kiedy widzą swoje efekty, ich radość i wdzięczność sprawia, że czuję się spełniona i wiem, że ten zawód jest dla mnie. Odkąd pracuję w Naturhouse pomogłam wielu osobom z nadwagą i otyłością, jak również osobom z niedowagą" - mówi nasza wspaniała dietetyk - Natalia Grabińska.

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

Jeśli jesteś nie zadowolony ze swoich wyników, Twoje suplementy diety już nie działają tak jak kiedyś, zostałeś wprowadzony w błąd, że Naturhouse zmienił nazwę (a tak nie jest i nigdy nie było) lub po prostu chcesz czuć się lepiej w swoim ciele. Zadzwoń lub zapisz się do nas za pomocą formularza on-line. Jesteśmy Centrum Dietetycznym nr 1 w powiecie wadowickim!

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od starej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numerem telefonu 736 093 908


Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 19:00

Wtorek: 12:00 - 21:00

Środa: 7:00 - 16:00

Czwartek: 12:00 - 21:00

Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 9:00 – 13:00 (co drugi tydzień)


Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami:


Naturhouse Wadowice -
https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy