reklama
reklama

Tak wygląda teraz ważna instytucja w Andrychowie [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 26.10.2021 14:15, DK
Remont w MDK trwa.
Tak wygląda teraz ważna instytucja w Andrychowie [FOTO]

Trwają prace w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie - remontowana jest m.in. scena.

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie otrzymało dofinansowanie na projekt „Rewitalizacja Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie” z ministerstwa kultury. Wysokość dofinansowania to 191000,00 zł, całkowity koszt to 238750,00 złotych.

Pierwszy etap to remont sceny. Wyremontowane zostaną: podest, proscenium oraz schody z obu stron. Stare deski, które pokrywają scenę- zostaną. Lifting zyska też m.in. pomieszczenie techniczne za sceną oraz przedsionek od strony zaplecza a także wymienione zostaną stare drzwi wewnętrzne.

Drugi etap to remont schodów oraz budowa podjazdu dla osób z niepełnosprawnością (na wózkach) i dla matek z dzieckiem w wózku.

Ponadto CKiW pozyska nowy sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy.

Póki co jednak, do końca października w andrychowskim MDKu nadal funkcjonuje punkt szczepień.

Termin zakończenia prac to 30 listopada.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy