reklama

Tak wygląda nowy przystanek w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 02.08.2023 18:18, red, foto: WB
Okazuje się, że nowa wiata przystankowa jest całkowicie bezużyteczna, ponieważ tą ulicą nie przebiega żadna linia miejska autobusowa
Tak wygląda nowy przystanek w Andrychowie
Kilka lat temu w Andrychowie i okolicach zamontowano nowiutkie wiaty przystankowe. Po kilkuletnim użytkowaniu przystanki są w różnym stanie, ale stan jednego dosłownie woła o pomstę do nieba.


Przystanek znajduje się przy ulicy Przemysłowej, przy rondzie obok galerii handlowej. Jeszcze chwila i nowiutka wiata będzie całkowicie zarośnięta!

Okazuje się, że przystanek w tym miejscu... jest całkowicie bezużyteczny, ponieważ ulicą Przemysłową nie przebiega żadna linia autobusowa!

- Przecież to jest bez sensu, zwykłe marnotrawstwo publicznych pieniędzy! Jest tyle miejsc w gminie ze starymi, rozpadającymi się wiatami przystankowymi, albo tylko ze słupkiem z tabliczką i rozkładem jazdy, a tutaj nowiutki przystanek zarasta chwastami – dziwi się jeden z mieszkańców i sugeruje, aby wiata przeniesiona została w inne miejsce.

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że na razie nie jest to możliwe, ponieważ taka lokalizacja przystanku została ujęta w projekcie, na który gmina pozyskała dotację unijną i wiaty kupiła. A poza tym, wkrótce mają ruszyć nowe zakłady pracy w tym rejonie miasta, więc być może pojawią się i autobusy komunikacji miejskiej jadące ulicą Przemysłową.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 03.08.2023 07:18

Druga taka wiata i przystanek widmo stoi przy bloku Lenartowicza 28. Zatoczka zrobiona na której stoją samochody. Po co na bloku Lenartowicza 38 są aż dwie kamery jak i tak małolaty piją wieczorami piwska na nowym placu zabaw!!!!

Archanioł Michał, 03.08.2023 06:32

Wasztylek! Patrzę i DUMA mnie rozpendala.

slawek.n, 03.08.2023 06:16

Proszę przenieść na Głowackiego. Tu "przystanek" autobusowy to kilka płytek chodnikowych położonych na trawie.

ababa, 02.08.2023 19:37

Super pomysł. Tam gdzie ludzie nie korzystają z autobusów niech stoją wiaty i zarastają, a może kiedyś się przydadzą. Tam gdzie ludzie nie mają wiat i zatoczek nawet na autobus, stoją przy drodze przy zardzewiałej tabliczce w oczekiwaniu na autobus, nie trzeba nic stawiać. Niech ludzie mokną, idioci stoją i tak ma być. A tłumaczenie takiego błędu to faktycznie pokazuje kto to ogarnia i jakie ma doświadczenie. Gratuluję!

Zakolog, 02.08.2023 18:53

Tak Natura i jej prawa ocenia zdolność ekipy burmistrza Żaka do zarządzania majątkiem mieszkańców gminy Andrychów !