reklama

Straż Miejska zastawiła fotopułapki na śmieciarzy

, Gospodarka, Wiadomości, 21.06.2021 15:00,
Teraz 15 miejsc w gminie Andrychów, gdzie często wyrzucane są śmieci, może być dodatkowo objęte monitoringiem.
Straż Miejska zastawiła fotopułapki na śmieciarzy
W ten sposób władze Andrychowa chcą walczyć z osobami, które wyrzucają śmieci do lasów, zagajników, czy nad rzekę. Strażnicy miejscy z Andrychowa umieścili właśnie w 15 miejscach tabliczki informacyjne z napisem: „Teren monitorowany – fotopułapka” „Administrator danych osobowych – Straż Miejska Andrychów”.

Co nie znaczy, że w 15 miejscach zamontowane zostaną przenośne kamery. Na razie straż miejska dysponuje dwoma mobilnymi kamerami, które regularnie będą zmieniać lokalizacje. Śmieciarze nie znają więc dnia, ani godziny a mogą wpaść w oko kamery. A to może ich srogo kosztować.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bonifacy, 21.06.2021 16:26

Jestem jak najbardziej za wyłapywaniem śmieciarzy ale mam nadzieje że zachowane zostanie prawo własności i właściciel terenu na którym jest ustawiona fotopułapka będzie udzielał zgode na zamontowanie fotopułapki.

oshin22, 21.06.2021 16:08

Państwo policyjne i mafia śmieciowa w jednym.