reklama

Kolizyjne dni na drogach powiatu. Aż 10 odnotowanych zdarzeń!

, Na sygnale, Wiadomości, 21.06.2021 13:05, PG, foto: DK52info
W upalny weekend (19-20.06.) sporo się działo na drogach powiatu wadowickiego. Policja odnotowała aż 10 kolizji.
Kolizyjne dni na drogach powiatu. Aż 10 odnotowanych zdarzeń!

SOBOTA

Krótko po północy w Witanowicach na ul. Krakowskiej kierujący audi najechał na wybiegającą sarnę. Z kolei na ul. Jana Pawła II także w Witanowicach po godz. 13:00 kierujący fiatem podczas jazdy nie zachował należytej ostrożności i stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, po czym zjechał do rowu doprowadzając do wywrócenia pojazdu na bok. Kierując był trzeźwy. Został pouczony.

W Wadowicach na ul. Zegadłowicza o godz. 14:20 kierująca oplem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu marki volkswagen, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawczyni została ukarana mandatem.

W Inwałdzie na ul. Wadowickiej przed godz. 16:00 kierujący hondą nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał na prawą krawędź jezdni i najechał na barierki ochronne. Kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

W Andrychowie na ul. Starowiejskiej o godz. 17:10 kierujący rowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki skoda czym doprowadził do zderzenia pojazdów. Kierowcy byli trzeźwi. Rowerzysta został ukarany mandatem.

Przed północą na ul. Wadowickiej w Inwałdzie kierujący audi zderzył się z psem, który bezpośrednio wybiegł przed nadjeżdżający samochód.

NIEDZIELA

Około godz. 10:00 na ul. Wadowickiej w Tomicach kierujący seatem wykonując manewr cofania nie zachował ostrożności, wyniku czego doprowadził do zderzenia z zaparkowanym samochodem marki volkswagen. Sprawca zdarzenia był trzeźwy. Został pouczony.

Przed godz. 14:00 w Jaszczurowej samochód marki bmw zderzył się z sarną.

O godz. 15:35 na ul. Włókniarzy w Andrychowie kierujący volkswagenem podczas wykonywania manewru cofania na parkingu najechał na tył prawidłowo zaparkowanego seata. Sprawca został pouczony.

O godz. 17:00 na ul. Garncarskiej w Andrychowie kierująca oplem nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi marki suzuki jimny, czym doprowadziła do zderzenia pojazdów. Sprawczyni została ukarana mandatem. [na zdjęciu]

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy