reklama

Rusza budowa galerii handlowej w Andrychowie [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 12.10.2020 15:00, DK
W poniedziałek (12.10) na działkę przy ulicy Biała Droga wjechał ciężki sprzęt.
Rusza budowa galerii handlowej w Andrychowie [FOTO]
W poniedziałek (12.10) rozpoczęto równanie terenu przy ulicy Biała Droga w Andrychowie, gdzie ma powstać wielka Galeria Andrychów. To oczywiście dopiero początek prac.


Galeria ma mieć powierzchnię 24 tys. mkw., 38 sklepów, 650 miejsc parkingowych.

- W ramach Centrum powstanie również obiekt gastronomiczny typu „drive-thru” oraz stacja benzynowa - czytamy w komunikacie inwestora.

Już na prawie rok przed otwarciem Galerii Andrychów możemy mówić o wielkim sukcesie komercjalizacji, której stopień przekroczył na dzień dzisiejszy 85%. Aktualnie finalizujemy umowy na ostatnie dostępne w obiekcie powierzchnie – mówi Tomasz Jopkiewicz, Leasing Director w Acteeum Central Europe.

– W ofercie handlowej Galerii Andrychów znajdą się różnorodne marki modowe, wyposażenia wnętrz, sportowe, elektroniki użytkowej, mediów i drogeryjne. Będzie tam także dostępna zróżnicowana oferta gastronomiczna, rozrywkowa i usługowa zapewniając kompleksowe wyjście naprzeciw potrzebom klientów. Wśród najemców andrychowskiego parku handlowego znajdą się między innymi: Lidl, Leroy Merlin, Sinsay, House, Cropp, Rossmann, Martes Sport, Pepco, KiK, Jysk, Media Expert, Orange, Dealz i inni.

– dodaje Tomasz Jopkiewicz.

Choć prace przy Białej Drodze właśnie się rozpoczynają, na otwarcie galerii jeszcze trzeba poczekać. Inwestorzy - firmy Acteeum i Equilis - informowali niedawno, że otwarcie galerii zaplanowane jest w trzecim kwartale 2021 roku i podpisano już 85% umów najmu powierzchni handlowych.

Wcześniej - już pod koniec tego roku - po drugiej stronie ulicy Biała Droga otwarta zostanie restauracja McDonald's, której budowa trwa już od kilku miesięcy.

Ponadto w planach jest budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Biała Droga z Krakowską.

Tak ma wyglądać Galeria Andrychów


foto Acteeum.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bolek, 14.10.2020 21:46

nie ma z czego się cieszyć,kasa zamiast do polskich producentów odzieży pójdzie do obcych,ludzie będą kupować chińskie dziadostwo z kik i pepco,aż strach takie cos dziecku ubrać......szajs...,sklepiki padną,jak te wzdłuż Krakowskiej poniżej biblioteki....Ludzie mają jednak wybór i nie muszą kupować,choć niektorzy moga tam spedzac wolny czas,zamiast z dziecmi do lasu to do galerii....lepiej,zeby tam zakład Pilcha powstał...

oshin22, 12.10.2020 15:06

Super ! Ale chyba wpłynął.... ;-)