Dużo ograniczeń podczas niedzielnego koncertu na rynku. Rozdają bezpłatne wejściówki

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.10.2020 14:05, foto: UM Wadowice
Pierwotnie wielki koncert ma wadowickim Rynku miał odbyć się w maju, ale został przełożony na 18 października. Ale i teraz pojawiają się problemy.
Dużo ograniczeń podczas niedzielnego koncertu na rynku. Rozdają bezpłatne wejściówki
W niedzielę, 18 października, na wadowickim Rynku odbędzie się wielki koncert dziękczynny za życie i pontyfikat Jana Pawła II, transmitowany przez TVP1 od godziny 17:30.

Wystąpią między innymi: Halina Mlynkova, Kasia Moś, Piotr Cugowski, Łukasz Zagrobelny, Mateusz Ziółko, Maciej Miecznikowski, Janusz Radek, Golec uOrkiestra, Arka Noego, Mała Armia Janosika oraz Sargis Davtyan. Z pewnością wielką atrakcją będzie występ najbardziej znanej w Europie śpiewającej zakonnicy – Siostra Cristina Scuccia, zwyciężczyni włoskiej edycji programu The Voice, także przyjęła zaproszenie do Wadowic! Fani jednego z najpopularniejszych w Polsce seriali – „Ojca Mateusza”, również nie będą zawiedzeni – wydarzenie poprowadzi sam Artur Żmijewski!

- Niestety, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, udział w uroczystościach będzie mocno ograniczony. Jak można odebrać wejściówki? Bezpłatne zaproszenia czekają na Państwa w Biurze Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Kościelna 4) w godz. od 8.00 do 16.00. Ich ilość jest mocno ograniczona, dlatego jeśli chcecie oglądać wydarzenie z wadowickiego rynku, nie zwlekajcie z ich odbiorem. Co ważne, jedna osoba może otrzymać tylko dwie wejściówki - informuje wadowicki magistrat.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy