reklama

Kocierz Extreme Triathlon za nami. Tak wyglądały zmagania zawodników [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 11.10.2020 19:15, PG
To był niesamowicie wymagający triathlon na przepięknej trasie, ale z niską temperaturą i padającym deszczem.
Kocierz Extreme Triathlon za nami. Tak wyglądały zmagania zawodników [FOTO]

W Kocierz Extream Triathlon wzięło udział ponad 130 odważnych i wysportowanych osób, które przepłynęły Jezioro Mucharskie, przejechały 55 km rowerem i przebiegły 12 km po Beskidach w ośmiostopniowej temperaturze. I to wszystko z uśmiechem na twarzy! Organizatorem całego wydarzenia jest Daniel Wójcik z Holistix Group.

W kategorii kobiet zwyciężyła Maria Hajnosz z Szaflarów (czas: 04:01:13). Drugie miejsce zajęła Sabina Bartecka z Żor (czas: 04:04:40) a trzecie Iwona Turosz z Sanoka (czas: 04:13:01).

W kategorii mężczyzna na pierwszym stopniu podium uplasował się Łukasz Chlebda z Krakowa (czas: 03:22:51). Drugie miejsce zajął Konrad Tomasiak z Wrocławia (03:25:02) a trzecie Łukasz Lis z Warszawy (czas: 03:26:38).

Pełna lista zwycięzców: link

Zobaczcie zdjęcia:

:

:Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama