reklama
reklama

Rozpoczyna się budowa Mrówki

Gospodarka, Wiadomości, 26.02.2020 16:55, WB
Będzie to ułatwienie dla osób przeprowadzających remonty i dbających o dom i ogród.
Rozpoczyna się budowa Mrówki

Jak pisaliśmy na początku lutego tego roku spółka PSB Handel - budująca markety Mrówka, uzyskała wszystkie potrzebne dokumentacje oraz pozwolenie na budowę marketu w Andrychowie.

PSB Mrówka to samoobsługowe sklepy z artykułami budowlanymi, remontowymi i wykończeniowym. W Polsce otwarto już prawie 300 marketów. Mrówki są obecnie najliczniejszą siecią detaliczną sektora „dom i ogród” w Polsce. Funkcjonują głównie w miastach powiatowych, ale także w miejscowościach gminnych pod nazwą Mini-Mrówka.

Mrówka powstanie przy ul. Batorego, obok Zespołu Szkół nr 2 w Andrychowie. Prace już się rozpoczęły.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 27.02.2020 20:30

Ludzie wystarczy jechać spod aldi za pko i tam spokojnie na Krakowską w lewo się wyjedzie. Ale faktycznie Mama@ ma rację, co chwilę kierowca wyjeżdżając z aldi w lewo blokuje całe skrzyżowanie!!!

mama, 27.02.2020 10:29

Faktycznie wyjazd spod sklepu Aldi do miasta jest tragiczny kilka razy zostałam tam na środku skrzyżowania bo wyjeżdżający z kauflandu mnie nie wpuścili i zablokowałam całe skrzyżowanie !!!

olszyniak, 27.02.2020 10:17

Mam nadzieję że wjazd i wyjazd będzie od ulicy Batorego ! bo w tej chwili żeby wyjechać spod Aldi w lewo to trzeba czekać kilka zmian świateł bo odcinek drogi przed mostem jest cały czas zajęty przez wyjeżdżających z Kauflandu w prawo ponieważ oni mają zieloną strzałkę !

kamieni.kupa, 26.02.2020 18:26

Nareszcie nie trzeba będzie jeździć do sąsiednich miast. Jedyny minus to lokalizacja...