reklama

Pogoda jak wandale? Pękający przystanek w Andrychowie [VIDEO]

Gospodarka, Wiadomości, 28.01.2021 19:50, DK
Do uszkodzenia szyby zamontowanej w wiacie przystankowej przy ul. Włókniarzy doszło w poniedziałek wieczorem (18.01).
Pogoda jak wandale? Pękający przystanek w Andrychowie [VIDEO]

Początkowo przypuszczenia spadły na tzw „osoby trzecie”, jednak po analizie nagrań z kamery obrotowej, zamontowanej nieopodal wiaty przystankowej zdaje się, że szyba uszkodzona została przez złe jej zamontowanie, lub szybko zmieniające się warunki atmosferyczne (wiatr, nasłonecznienie, niska temperatura)

Jak relacjonuje nam komendant Straży Miejskiej w Andrychowie Krzysztof Tokarz: - Analizowaliśmy nagrania z kamer i nie zaobserwowaliśmy osób trzecich, które uszkodziłyby szybę wiaty. Szkło najprawdopodobniej uległo uszkodzeniu poprzez diametralnie zmieniające się warunki atmosferyczne.

Przetarg na dostawę i montaż 56 nowych wiat przystankowych oraz 21 tablic informacyjnych na przystankach w gminie Andrychów wygrała firma EL-PRZEM, a wartość umowy opiewała na 1,7 mln zł.

Zobaczcie nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy