reklama

Mandat i punkty karne za zaśnieżony samochód

Na sygnale, Wiadomości, 28.01.2021 14:03,
Taka sytuacja na drodze Andrychów - Kęty.
Mandat i punkty karne za zaśnieżony samochód
W środę (27.01.2021) po południu policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na popularnej DK 52 w Bulowicach w gminie Kęty. Tuż po godzinie 15.00 mundurowi zauważyli zaśnieżony samochód marki Peugeot, za którym unosił się śnieżny pył. W związku z powyższym policjanci dali kierowcy sygnał do zatrzymania się.

W trakcie kontroli okazało się, że za kierownicą peugeot siedzi 20 – letnia mieszkanka gminy Kęty.

- Została ona poinformowana o nałożeniu mandatu karnego za wykroczenie dotyczące jazdy pojazdem nienależycie utrzymanym. Ponadto policjanci uświadomili młodej kierującej, że zalegający śnieg w chwili spadania z pojazdu będącego w ruchu, utrudnia jazdę zarówno kierowcy, jak również stanowi zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu drogowego - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

VADER, 28.01.2021 17:38

Brawo za czujność dla Policji, tępić bezmyślność.