reklama

Powstaje pierwsza restauracja KFC w powiecie wadowickim

, Gospodarka, Wiadomości, 27.01.2021 20:30, PG
Czy będzie takim samym hitem jak McDonald's w Andrychowie?
Powstaje pierwsza restauracja KFC w powiecie wadowickim

W okolicy mostu na Skawie w Wadowicach, obok ronda Okulickiego powstaje restauracja KFC. Jest to miejsce zaraz przy drodze krajowej nr 52 w stronę Krakowa. Lokalizacja jest znakomita dla tego typy restauracji szybkiej obsługi.

Jak donoszą lokalne media otwarcie zaplanowano na tegoroczne wakacje. Czy się uda? Raczej tak, bo prace są już mocno zaawansowane.

Swego czasu był to teren gminny, ale pod rządami burmistrza Bartosza Kalińskiego doszło do kontrowersyjnej zamiany działek pomiędzy gminą a prywatnym inwestorem. Potem pod osłoną nocy wyburzono stary budynek, który tam stał.

Otwarcie KFC na pewno będzie hitem w Wadowicach, podobnie jak otwarta przed kilku miesiącami restauracja McDonald's w Andrychowie.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy