reklama
reklama

Skończy się toaletowy problem? Urząd postanowił wyremontować szalety

Polityka, Wiadomości, 28.01.2021 14:35, PG
Będzie gdzie skorzystać.
Skończy się toaletowy problem? Urząd postanowił wyremontować szalety

Wielokrotnie pisaliśmy o problemie jaki występuje w papieskim mieście Wadowice, odwiedzanym co roku przez setki tysięcy turystów. Jeszcze długo przed pandemią pozamykane były publiczne toalety, i ta przy ul. Trybunalskiej, i ta za muzeum czy w domu papieskim. Turyści oraz mieszkańcy musieli korzystać z uprzejmości restauracji. Podczas sesji Rady Miejskich nierzadko na ten problem zwracali uwagę poszczególni radni.

Urząd w końcu postanowił wziąć się za sprawę i ogłosił zapytanie ofertowe na modernizację budynku szalet miejskich przy ul. Trybunalskiej w Wadowicach. Mają zostać wymienione posadzki, tynki, płytki a także zamontowane nowe sanitaria a także oświetlenie i instalacja elektryczna. Wszystko to ma być gotowe do 19 marca 2021, więc jest nadzieja że gdy ruch turystyczny wróci do normy, szalety będą już dostępne.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy