reklama
reklama

Brat zamordowanego 23 - letniego Dawida zamieścił wzruszający wpis w sieci

MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 26.01.2021 13:25, PG
Młody mężczyzna został znaleziony w niedzielę na klatce schodowej jednego z krakowskich bloków z ranami kłutymi zadanymi nożem.
Brat zamordowanego 23 - letniego Dawida zamieścił wzruszający wpis w sieci

Jak pisaliśmy w niedzielę (24.01.) na terenie Krakowa doszło do morderstwa. Ciało 23 – letniego mężczyzny znaleziono na klatce schodowej w jednym z bloków, gdzie w jednym z mieszkań miała odbywać się impreza alkoholowa.

Zamordowany mężczyzna to 23 - latek z miejscowości Wysoka (gmina Wadowice).

Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Brat Dawida - Łukasz zamieścił w Internecie wzruszające wspomnienie Dawida i przekazał informację o pogrzebie. Pogrzeb Dawida odbędzie się w środę (27.01.). O godz. 12:30 różaniec a o godz. 13:00 msza św. w Wysokiej.

- Dawid Twoje ulubione zdjęcie... zawsze jak się widzieliśmy to wspominaliśmy ten dzień... znałem Cię przeszło 23 lata.. zawsze widziałem Cię uśmiechniętego i pozytywnie nakreconego.. spoczywaj bracie w spokoju a ten skurwiel co Ci to zrobił zdechnie w pierdlu obiecuje Ci to!!! ???? - pisze na facebooku brat Dawida.

- Nie chciałem wcześniej publikować w jakich okolicznościach zginął Dawid do póki nie będę miał konkretów z policji. Nie wszyscy wiedzą, Dawid został zamordowany nożem. Sprawcy zostali zatrzymani. Póki co więcej informacji nie mogę udzielać. Pogrzeb Dawida odbędzie się w środę o godzinie 12:30 różaniec a o 13:00 msza św. w Wysokiej. P.S proszę osoby które chcą pożegnać Dawida o przekazanie informacji innym. Ja mam jeszcze setki spraw do ogarnięcia proszę o wyrozumiałość.- poinformował Łukasz.
- 24 stycznia br. ok. godziny 1:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o rannym mężczyźnie znajdującym się na klatce schodowej w jednym z bloków w rejonie krakowskich Azorów. Na miejsce przybyło także pogotowie ratunkowe jednak 23-latka nie udało się uratować. Mężczyzna (pochodzący z powiatu wadowickiego) posiadał rany kłute w okolicach klatki piersiowej. Ciało 23-latka przewiezione zostało do zakładu medycyny sądowej, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok i wskazana zostanie przyczyna śmierci.

Na miejscu przeprowadzono wraz z prokuratorem oględziny i inne czynności operacyjno-śledcze. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że w jednym z mieszkań bloku odbywała się impreza, spotkanie, w trakcie którego doszło do tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Bezpośrednio po zdarzeniu, jak i w toku dalszych intensywnych czynności policjanci zatrzymali wczoraj w tej sprawie kilka osób – uczestników imprezy. Aktualnie weryfikowana jest rola tych osób w zdarzeniu i ich związek ze śmiercią mężczyzny, jak również wyjaśniane są okoliczności zdarzenia.

Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kraków Prądnik -Biały oraz policjanci z Komisariatu III Policji w Krakowie i z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP Kraków. - informuje małopolska policja.


ZOBACZ TAKŻE:

Jak informuje prokuratura, Bogusław H., nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, Marcin P., przyznał się do udziału w pobiciu.

Opublikowany przez MamNewsa.pl Wtorek, 26 stycznia 2021
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy