Dziwna promocja w Kauflandzie [AKTUALIZACJA]

, Gospodarka, Wiadomości, 26.01.2021 12:50, NEWSY CZYTELNIKÓW
Wiele osób skuszonych ofertami w gazetkach reklamowych jedzie do sklepu na zakupy, ale zdarzają się "niespodzianki"
Dziwna promocja w Kauflandzie [AKTUALIZACJA]

Taka sytuacja miała miejsce ostatnio w Kauflandzie w Andrychowie.
Jestem stałym klientem sklepu Kaufland, odkryłem małe oszustwo ze strony wyżej wymienionego sklepu. Chodzi o cenę wody Żywiec Zdrój. W gazetce jest promocyjna cena a na paragonie już nie. Nie chodzi mi te 3 zł różnicy, ale o sam fakt.Trzy miesiące temu była podobna sytuacja też z wodą Żywiec Zdrój. Wówczas machnąłem ręką i dałem spokój, ale tym razem mnie ruszyło.

Pamiętam jak niektóre sklepy traktują klientów, ostatnio było głośno w mediach o uczniu co pomylił cenę bułek i był potraktowany jak największy przestępca, a tu proszę w biały dzień i bezkarnie

- pisze do nas czytelnik i przesyła zdjęcie gazetki i paragonu.

Zamiast 7,99 zł na "sześciopak" wody, zapłacił 6 x 1,85 zł za każdą butelkę (chociaż kupił promocyjny "sześciopak"). Czyli promocja była, a jakby jej nie było.

Warto zwracać uwagę na takie sytuacje.

AKTUALIZACJA

Do opisanej sytuacji odniosło się biuro prasowe Kauflandu:
Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego jest nam niezmiernie przykro z powodu sytuacji opisanej w Państwa tekście, do której doszło na skutek niedopatrzenia w systemie kasowym.

Klienta bardzo przepraszamy za pomyłkę oraz zachęcamy, aby zgłosił się do punktu informacyjnego wraz z paragonem w celu otrzymania zwrotu gotówki.

- czytamy w przesłanej do nas informacji.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

chochoł, 25.01.2021 16:56

6 razy 1 sztuka, rozwalił opakowanie zbiorcze i nie z czytało kodu 6 szt. taki system ,ubolewamy że mam newsa wini za to kasjerkę bo ciężko pracuje. a jakiś baran jest 2 x 3 złote w pupie bo woli wodę pojedyńczo (pewnie lepsza). Jak zostawię w wózku 2 zł. zrobicie mi artykuł ???? Proszę.... ? :X wina sklepu

magdalenka88, 24.01.2021 13:43

Po każdych zakupach, przed wyjściem z marketu, sklepu (KAŻDEGO) sprawdź paragon. Coś Ci nie gra, a racja po Twojej stronie w punkcie informacji zwrócą Ci pieniądze i jeszcze przeproszą. Użalanie się za pośrednictwem mamnewsa.pl NIE ZWRÓCI CI NADPŁACONYCH PIENIĘDZY. Taka sytuacja o jakiej piszesz jest częsta i dla klientów kontrolujących paragony z zakupami nie jest nowiną.