reklama
reklama

JEDYNE w Andrychowie Certyfikowane Centrum Dietetyczne -Naturhouse Firmą Godną Zaufania GOLD

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 30.01.2021 20:00,
Lider w dziedzinie dietetyki i żywienia w całym powiecie wadowickim.
JEDYNE w Andrychowie Certyfikowane Centrum Dietetyczne -Naturhouse Firmą Godną Zaufania GOLD
9Wpisując postanowienie o odchudzaniu na listę noworocznych planów, marzy nam się nie tylko godna pozazdroszczenia sylwetka, ale i wyśmienite samopoczucie. Bardzo często kończy się jedynie na obietnicach i odkładaniu diety na przysłowiowe jutro. Jeżeli jednak uda się podjąć działanie, to przeważnie katujemy się rygorystycznymi głodówkami albo wylewamy siódme poty na siłowni i po osiągnięciu zamierzonego celu po pewnym czasie często wracamy do punktu wyjścia- wszystkim znane pojęcie efektu jo-jo. Nie tędy droga! Podstawą skutecznego odchudzania jest efektywne i długotrwałe wprowadzenie właściwych nawyków żywieniowych, w czym pomoże nam doświadczony dietetyk Naturhouse Katarzyna Surma.

Pierwszy krok: bezpłatna konsultacja dietetyczna

Podczas pierwszej, bezpłatnej wizyty poznasz swojego dietetyka, a także dowiesz się wielu ciekawych informacji na temat swojego ciała. Profesjonalista przeprowadzi także z Tobą dokładny wywiad dietetyczno-medyczny dotyczący oceny Twoich aktualnych nawyków żywieniowych, stylu życia, trybu pracy, przebytych chorób, przyjmowanych leków i dolegliwości z którymi się borykasz, a nawet upodobań smakowych i ulubionych potraw. Decyzja o rozpoczęciu kuracji należy do Ciebie.

Dieta pod czujnym okiem specjalisty

Dieta bardzo często kojarzy nam się z chwilowymi wyrzeczeniami służącymi do osiągnięcia celu, podczas gdy tak naprawdę jest to sposób żywienia! Właściwie dobrana dieta powinna być prosta, przyjemna i przede wszystkim zdrowa. Należy pamiętać, że modne diety i kuracje z internetu czy z kolorowych czasopism, przeprowadzane bez wcześniejszej konsultacji z doświadczonym dietetykiem, mogą po prostu zaszkodzić. Dieta musi być pełnowartościowa, zbilansowana i praktyczna, a jej skuteczność, o czym często zapominamy, mierzona jest przede wszystkim nabyciem zdrowych nawyków żywieniowych. Kaloryczność dań należy dopasować tak, aby uzyskać zadowalające efekty. Kurację powinien zakończyć etap stabilizacji, aby uniknąć powrotu do poprzedniej wagi.

Prosta droga do sukcesu!

Realizując kurację według indywidualnie dobranego planu dietetycznego i będąc pod opieką specjalisty, mamy największą szansę na osiągnięcie założonego celu. W trakcie cotygodniowych wizyt doświadczony dietetyk, Katarzyna Surma, monitoruje prawidłowy przebieg kuracji oraz motywuje do dalszego działania. Przy jej wsparciu, rodziny, a także dzięki własnej silnej woli oraz cierpliwości z pewnością zakończymy noworoczne postanowienie sukcesem.
Jeżeli chcesz mieć pewność, że trafiłeś do specjalisty posiadającego odpowiednią wiedzę i doświadczenie - odwiedź nasze Centrum Dietetyczne Naturhouse. Specjalista od reedukacji żywieniowej – mgr inż. Katarzyna Surma pomoże Ci rozwiązać każdy problem, jaki wiąże się z odżywianiem! Dodatkowo otrzymaliśmy status Firmy Godnej Zaufania oraz status Firmy GOLD.

Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek 11.00 -15.00
  • Wtorek 8.00 -16.00
  • Środa 11.00 -18.00
  • Czwartek 11.00 -18.00
  • Piątek 8.00 -12.00
W szczególnych przypadkach ustalamy indywidualne godziny wizyt.
Przykładowe wyniki kuracji odchudzającej z AndrychowaKuracje na przytycie i zwiększenie masy mięśniowej:


*Prezentowane metamorfozy pochodzą wyłącznie z punktu dietetycznego Naturhouse w Andrychowie. Zdjęcia nie są zapożyczone z innych miast.

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami:reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy