reklama

Metamorfoza w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Andrychowie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.08.2017 08:50, REKLAMA
Zapraszamy do wywiadu z panem Krzysztofem z Andrychowa, któremu udało się zrzucić 50 kg od ubiegłego roku w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Andrychowie, a tym samym przywitać wakacje z nową sylwetką.
Metamorfoza w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Andrychowie

Koniec wakacji tuż tuż. Pewnie niektórzy z was nie do końca byli zadowoleni ze swojego wyglądu na plaży. Obiecywało sobie cały rok że tym razem wymarzone bikini będzie pasowało jak ulał. Jeśli wasz plan nie został zrealizowany w te wakacje może uda się go zrealizować w przyszłe. Polecam przeczytać wywiad z Panem Krzysztofem dzięki swojej determinacji udało się schudnąć w Naturhouse Andrychów 50 kg.

Dlaczego zdecydował się Pan podjąć kurację odchudzającą w Centrum Dietetycznym Naturhouse?

-Widziałem reklamy, słyszałem opinie i postanowiłem spróbować. Zanim rozpocząłem kurację byłem u lekarza, a to zmotywowało mnie do odchudzania jeszcze bardziej. Lekarz zasugerował, że zrzucenie kilkunastu kilogramów wspomoże proces leczenia.

Czy bał się Pan pierwszej wizyty?

-Trochę tak. Wiedziałem jednak po co przychodzę. Oczekiwałem pomocy w zakresie odchudzania i wskazówek do zmiany nawyków żywieniowych. Pani Katarzyna dołożyła wszelkich starań, aby ten proces mi ułatwić i pokazać jak prawidłowo komponować posiłki.

Co cieszyło Pana najbardziej w czasie odchudzania?

- To, że uzyskiwałem efekty tydzień po tygodniu. Muszę przyznać, że zdarzały się kryzysy. Kilka razy złamałem zasady zdrowego żywienia, jednak zawsze, nawet z najmniejszego odstępstwa przyznawałem się Pani dietetyk.

Co było największym zaskoczeniem podczas diety?

-To, że posiłki są naprawdę smaczne, szybko się przygotowuje i potrafię zrezygnować z tzw. „śmieciowego” jedzenia.

Co dla Pana było najsmaczniejsze? Ma Pan swoją ulubioną potrawę?

- Wszystkie przepisy były ciekawe i potrawy bardzo smaczne, ale najlepsza była zupa meksykańska. To jest przepis, do którego będę często wracał.

Co motywowało Pana do wytrwania na diecie?

- Oczywiście efekty i poczucie, że nie marnuje czasu, który i tak upłynie. Mijały tygodnie a ja widziałem, że jestem coraz szczuplejszy i czułem się lżejszy. Kolejnym motywatorem były wizyty kontrolne z Panią Kasią i zbliżająca się kontrola z moim lekarzem.


Czy jest Pan zadowolony z uzyskanego efektu?

-Tak, jestem bardzo zadowolony. Czuje się teraz o wiele lepiej. Najważniejsze jest to, że zmieniłem nawyki żywieniowe. Dużo moich znajomych mnie nie poznaje i mówią, że świetnie wyglądam. Wiem też, że kilka osób poszło w moje ślady i zaczęło odchudzanie pod okiem Pani Katarzyny.


Droga do sukcesu

Realizując kurację według indywidualnie dobranego planu dietetycznego i będąc pod opieką dietetyka mamy największą szansę na osiągnięcie założonego celu. W trakcie cotygodniowych wizyt specjalista monitoruje prawidłowy przebieg kuracji oraz motywuje do dalszego działania. Przy wsparciu dietetyka, rodziny, a także własnej silnej woli oraz cierpliwości z pewnością uda się zakończyć odchudzanie sukcesem. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji dietetycznej – wystarczy umówić się telefonicznie pod numerem 535 411 479

Dietetyk

mgr inż. Katarzyna Surma

 

ABY UMÓWIĆ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ WYSTARCZY ZADZWONIĆ!

Centrum Dietetyczne Naturhouse

Andrychów

ul. Legionów 7

tel. 535 411 479

Naturhouse w Kętach spełnia marzenia o szczupłej sylwetce

 


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy