reklama

Już jutro Wake Up! Nie zwlekaj i zapisz się już teraz! Tel. 533-389-260

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.09.2017 00:00, REKLAMA
Jeżeli szukasz formy, zawsze chciałaś być fit, ale nie wiesz od czego zacząć czas podjąć to wyzwanie, skorzystaj z pomocy profesjonalnej trenerki Anny Obozy.
Już jutro Wake Up! Nie zwlekaj i zapisz się już teraz! Tel. 533-389-260

Anna Oboza absolwentka AWF w Krakowie na kierunku Wychowanie fizyczne, instruktor gimnastyki korekcyjnej, fitness-nowoczesne formy gimnastyki oraz instruktor aqua aerobic. Pasjonatka sportu, miłośniczka aktywnego spędzania wolnego czasu  i "zdrowego rozsądku". Pełna uśmiechu i energii, absolutnie zaangażowania i oddana temu co robi zaprasza wszystkie osoby chętne dokonania zmian w swoim życiu na treningi personalne.


Trening Personalny pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych. Są to 60 min. treningi pod okiem Trenera Personalnego w dowolnej liczbie dni w tygodniu, w zależności od kondycji, potrzeb oraz możliwości klienta. Trening składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranego treningu, a także tak ważnego rozciągnięcia mięśni zaraz po ćwiczeniach tzw. stretching asystowany. Dzięki Treningowi Personalnemu każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób.


Trener Ania zaprasza na treningi do nowoczesnego klubu Syndykat Sport Center w Andrychowie.

Już od września ruszamy z zajęciami grupowymi Wake Up!

Zapraszamy w sobota, 23 września, godz. 10:00

         WAKE UP!
TRENING, KTÓRY POSTAWI CIĘ NA NOGI!
Zajęcia, które obudzą Cię od samego rana i spowodują że dzień będzie lepszy.
Poprawisz tempo spalania na cały dzień, jednocześnie wzmocnisz i ujędrnisz ciało.

     Zapisy już trwają!
Wszelkich informacji udzieli Państwu
              Trener Wake Up!
       Ania Oboza

   tel. 883-021-873

 

Treningi personalne i zajęcia odbywają się w nowoczesnym Syndykat Sport Center w Andrychowie

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy