reklama
reklama

Pociągi nie wróciły na linię Kęty - Bielsko-Biała

Gospodarka, Wiadomości, 30.09.2023 13:15,
W ostatnich miesiącach działał tam autobusowa komunikacja zastępcza.
Pociągi nie wróciły na linię Kęty - Bielsko-Biała
W weekend na remontowaną ostatnio trasę Kęty - Bielsko-Biała Główna miały wrócić pociągi. W ostatnich miesiącach na tym odcinku pasażerowie korzystają z komunikacji zastępczej. Miały, ale nie wróciły, bo remont potrwa dłużej, o czym poinformowała spółka PKP PLK

- PKP PLK poinformowały, że w związku z trudnościami w realizacji remontu obiektu na linii kolejowej nr 117 w km 47.272 wydłużone zostaje zamknięcie na szlaku Kęty - Kozy z jednoczesną przerwą w ruchu pociągów.

W związku z powyższym utrudnienia dla podróżnych w postaci zastępczej komunikacji autobusowej (ZKA) występować będą w dniach 30 IX oraz 1 X na odcinku Kęty - Bielsko Biała Główna, natomiast w terminie 2 X - 6 X z uwagi na równoczesne planowe zamknięcie odcinka Leńcze/Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona – Wadowice, ZKA wprowadzona zostanie na całym odcinku tj. Leńcze/Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Bielsko Biała Główna.

Rozkład jazdy nie ulega zmianie, jednak z uwagi na zastępczą komunikację autobusową należy liczyć się z opóźnieniami w granicach 5’ – 10’.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

- informuje Polregio.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy